TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ

Archiv aktualit

Seznam článků: Archiv aktualit
2. 8. 2021

Oprava vozovky v ul. Veverkova

V termínu od 11. 8. - 24. 8. 2021 bude probíhat oprava vozovky v ul. Veverkova v úseku mezi ulicemi V Lipkách a Foerstrova. Opravovaný úsek bude po celou dobu opravy uzavřen a neprůjezdný. Objízdná trasa bude vyznačena a vedena po okolních ulicích.

Děkujeme za pochopení.
27. 7. 2021

Oprava chodníku v ulici Za Škodovkou

V termínu od 27. 7. 2021 bude probíhat oprava chodníku v ulici Za Škodovkou v úseku mezi ulicemi Pražská třída x Ležáky (mapa zde). Chodník pro pěší bude po dobu prací uzavřen. Přístup k bytovým domům bude umožněn. Po dobu stavby využijte prosím protilehlý chodník. Předpoklad ukončení prací je září 2021.

Děkujeme za pochopení.

 
26. 7. 2021

Výstraha na silné bouřky

Na následující hodiny (viz obrázek pod textem) je vyhlášena níže uvedená výstraha ČHMÚ. V období výskytu bouřkových jevů, zejména blesků a silného nárazového větru, doporučujeme nezdržovat se pod stromy, nezdržovat se v parcích, na hřbitovech a dalších místech s výskytem stromů. I po ukončení bouřkové činnosti doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost stromům při pohybu po veřejných prostranstvích, zejména pak vyloučit pohyb v blízkosti polámaných, vyvrácených, nahnutých či jinak viditelně poškozených stromů. Současně pak zamezit dětem pohybovat se v blízkosti takto poškozených stromů. Z preventivních důvodů nedoporučujeme po dobu platnosti výstrahy parkovat vozidla pod stromy a v blízkosti přenosných dopravních značek. Doporučujeme pro parkování využít otevřená parkoviště bez stromů a zejména pak parkovací domy, které poskytují ochranu nejen před padajícími předměty (větvě, trosky střech apod.), ale i před kroupami.
 
Doporučujeme občanům sledovat výstrahy vyhlášené ČHMU s ohledem na možné prodloužení nebo změnu výstrah ČHMÚ.
 


 
14. 7. 2021

Oprava rozvaděče - aktualizace aktuality

Aktualizace aktuality
Z důvodu nepřízně počasí bude akce viz text níže přesunuta na den 15.7.2021 (8.00-13.00 hod.).

Dne 14.7.2021 bude světelná křižovatka Pilnáčkova x A. Bedrny a přilehlá křižovatka u OBI mimo provoz z důvodu výměny napájení rozvaděče. Předpokládaná odstávka bude od 8:00 -13:00 hod. Provoz bude řízen Policií České republiky.

Děkujeme za pochopení.
8. 7. 2021

Výstraha na výskyt velmi silných a extrémně silných bouřek

Na následující dny (viz obrázek pod textem) jsou vyhlášeny níže uvedené výstrahy ČHMÚ. V období výskytu bouřkových jevů, zejména blesků a silného nárazového větru, doporučujeme nezdržovat se pod stromy, nezdržovat se v parcích, na hřbitovech a dalších místech s výskytem stromů. I po ukončení bouřkové činnosti doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost stromům při pohybu po veřejných prostranstvích, zejména pak vyloučit pohyb v blízkosti polámaných, vyvrácených, nahnutých či jinak viditelně poškozených stromů. Současně pak zamezit dětem pohybovat se v blízkosti takto poškozených stromů. Z preventivních důvodů nedoporučujeme po dobu platnosti výstrahy parkovat vozidla pod stromy a v blízkosti přenosných dopravních značek. Doporučujeme pro parkování využít otevřená parkoviště bez stromů a zejména pak parkovací domy, které poskytují ochranu nejen před padajícími předměty (větvě, trosky střech apod.), ale i před kroupami.
 
Doporučujeme občanům sledovat výstrahy vyhlášené ČHMU s ohledem na možné prodloužení nebo změnu výstrah ČHMÚ.
 
29. 6. 2021

Oprava vozovky v ul. Veverkova

V termínu od 30. 6. - 9. 7. 2021 bude probíhat oprava vozovky v ul. Veverkova v úseku mezi ulicí Foerstrova a zastávkou MHD Veverkova. Průjezd ulicí Veverkova bude po dobu opravy řízen přenosnou světelnou signalizací.

Děkujeme za pochopení.
 
Fotogalerie: Fotogalerie

 


 
29. 6. 2021

Oprava vozovky v ul. Piletická

Dne 1. 7. 2021 bude v ul. Piletická probíhat frézování vozovky za úplné uzavírky. Objízdná trasa bude vyznačena.

Dále ve dnech 16. - 17. 7. 2021 bude probíhat pokládka nového živičného povrchu opět za úplné uzavírky.

Děkujeme za pochopení.
 

 
28. 6. 2021

Uzavírka ulice Habrmanova

V termínu od 7. 7. 2021 do 23. 7. 2021 dojde k úplné uzavírce ulice Habrmanova, z důvodu opravy kanalizační přípojky pro ZŠ Habrmanova. Objízdná trasa bude značena přenosným dopravním značením. Trasa pro vozy MHD bude zachována beze změny.

Děkujeme za pochopení.
 
24. 6. 2021

Dětské hřiště ve Svinarech - uzavření

Dětské hřiště ve Svinarech je dočasně uzavřeno. Probíhá oprava dopadové plochy a nátěry původních laviček. Na hřiště bude dále doplněno pískoviště a nové lavičky. Ukončení prací předpokládáme v druhé polovině července.

Děkujeme za pochopení.
21. 6. 2021

Výstraha na výskyt silných a velmi silných bouřek

Na dny od 21.6.2021 od 14 hod. do 22.6.2021 do 10 hod. jsou vyhlášeny níže uvedené výstrahy ČHMÚ. V období výskytu bouřkových jevů, zejména blesků a silného nárazového větru, doporučujeme nezdržovat se pod stromy, nezdržovat se v parcích, na hřbitovech a dalších místech s výskytem stromů. I po ukončení bouřkové činnosti doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost stromům při pohybu po veřejných prostranstvích, zejména pak vyloučit pohyb v blízkosti polámaných, vyvrácených, nahnutých či jinak viditelně poškozených stromů. Současně pak zamezit dětem pohybovat se v blízkosti takto poškozených stromů. Z preventivních důvodů nedoporučujeme po dobu platnosti výstrahy parkovat vozidla pod stromy a v blízkosti přenosných dopravních značek. Doporučujeme pro parkování využít otevřená parkoviště bez stromů a zejména pak parkovací domy, které poskytují ochranu nejen před padajícími předměty (větvě, trosky střech apod.), ale i před kroupami.
 
Doporučujeme občanům sledovat výstrahy vyhlášené ČHMU s ohledem na možné prodloužení nebo změnu výstrah ČHMÚ.
 
Fotogalerie: Fotogalerie

 
21. 6. 2021

Veřejné WC v Jiráskových sadech

V Jiráskových sadech bylo uvedeno do provozu veřejné WC s níže uvedenou otvírací dobou:.
 
 

 
21. 6. 2021

Odstavení fontán na pěší zóně

Z důvodu technických závad jsou odstaveny fontány na pěší zóně – Baťkově a Masarykově náměstí. Na odstranění závad se pracuje.

Děkujeme za pochopení.
21. 6. 2021

Pozvánka do hradeckého rozária

O víkendu proběhlo v hradeckém soutěžním rozáriu mezinárodní hodnocení soutěže novinek růží. Zájemci mohou rozárium navštívit a hodnocené růže si prohlédnout. Více informací najdete zde                  

Všichni jsou srdečně zváni.
21. 6. 2021

Oprava vozovky v ul. Medkova

V termínu od 25.-26.6.2021 bude probíhat pokládka nové živičné vrstvy v ul. Medkova. Jedná se o úsek mezi ulicemi Jungmannova a Bezručova (mapa zde). Předmětný úsek bude uzavřen. Objízdná trasa bude vyznačena.

Děkujeme za pochopení.

 
17. 6. 2021

Oprava chodníku v ulici Jana Koziny

V termínu od 21. 6. 2021 bude probíhat oprava historického chodníku v ulici Jana Koziny. Chodník pro pěší bude po dobu stavby uzavřen. Po dobu opravy bude pohyb pro pěší veden náhradní trasou po vozovce v ul. Jana Koziny. Předpoklad ukončení prací je září 2021.

Děkujeme za pochopení.
 
Fotogalerie: Fotogalerie

 
16. 6. 2021

Parkovací stání v ulici Brandlova

V termínu od 21. 6. 2021 budou zahájeny stavební práce na zřízení parkovacích stání v ulici Brandlova. Stavba bude probíhat za provozu na stávajících komunikacích. Předpoklad ukončení prací je srpen 2021.

Děkujeme za pochopení.
 
Fotogalerie: Fotogalerie 
16. 6. 2021

Instalace betonových vodících stěn - CITY BLOK

V termínu od 21. 6. 2021 budou instalovány betonové vodící stěny na komunikaci u areálu Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde v předchozích měsících proběhly terénní úpravy (mapa zde). Stavba bude realizována za provozu s omezením dopravy podle postupu prací. Předpoklad ukončení prací je červenec 2021.

Děkujeme za pochopení.

 
11. 6. 2021

Oprava schodiště v Jiráskových sadech

V termínu od 14. 6. 2021 bude probíhat oprava schodiště v Jiráskových sadech v Hradci Králové. Předpoklad ukončení prací je srpen 2021. Po dobu prací bude schodiště uzavřeno.

Děkujeme za pochopení.
Fotogalerie: Fotogalerie
8. 6. 2021

Spuštění mlhovišť

S ohledem na vhodné klimatické podmínky TSHK spustí tento víkend všechna mlhoviště ve své správě na území Hradce Králové.
2. 6. 2021

WC Jiráskovy sady

Od 1.6.2021 je veřejnosti zpřístupněno veřejné WC v Jiráskových sadech. Dosud bylo toto WC v provozu pouze při pořádání kulturních akcí v parku.

Veřejné WC v Jiráskových sadech bude v provozu po celou dobu otevření parku. WC je bez obsluhy a vstup je umožněn po vhození poplatku 5 Kč do peněžního zámku.
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...    Zobrazeno 1 20 (Celkem 510 záznamů)