V pořadí již několikátá etapa oprav chodníků na třídě SNP pokračuje už v příštím týdnu. Dlážděný chodník mezi ulicemi Blahoslavova a Sládkova naváže na loňskou opravu chodníku se zálivem před budovou místní základní školy.

Technici se pustí do náročného vybourání starých povrchů a obrub na téměř 700 metrech čtverečních. V průběhu prací dojde také k opravě uličních vpustí a obrubníků. Nový chodník pracovníci nakonec opatří varovnými pásy a zajistí tak bezpečnější průchod školáků.
 
Věděli jste, že...?
Jen za uplynulý rok 2023 a 2024 se na třídě SNP opravilo hned několik tisíc metrů čtverečních chodníků? Opravy se dočkaly úseky mezi ulicemi Krátká x Sládkova, před budovou základní školy SNP, Brandlova x Myslbekova, Březová x Sládkova, Jánošíkova x křižovatka ulic Pospíšilova a Bratří Štefanů. 
Celková oprava této části třídy SNP vyjde na přibližně dva miliony korun včetně DPH.
Oprava technikům potrvá přibližně dva měsíce.

Děkujeme Vám za trpělivost a pochopení, 
>>> Plán oprav místních komunikací 2025 a realizované opravy v roce 2024