TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ

Archiv aktualit

Seznam článků: Archiv aktualit
17. 7. 2017

Uzavírka lávky pro pěší přes Malý Labský náhon

Oznamujeme, že od 25.7.2017 bude uzavřena lávka pro pěší přes Malý Labský náhon v ul. Krunertova z důvodu opravy a údržby. Obchůzná trasa bude řádně označena a vedena přes lávku v ul. Machovcova.

Děkujeme za pochopení.

28. 6. 2017

Uzavírka schodiště Bono Publico

Od 1.7.2017 začne probíhat oprava schodiště Bono Publico, z tohoto důvodu bude objekt uzavřen. Můžete použít náhradní schodiště Gočárovo, případně u Krajského úřadu. Předpokládaná doba uzavírky je cca 5 měsíců. 

Děkujeme za pochopení.
5. 6. 2017

Nástřik VDZ u Tyršova mostu

Na základě zpracovaného návrhu vodorovného dopravního značení autorizovaným inženýrem v oboru dopravních staveb přistoupily TSHK k realizaci vodorovného dopravního značení stříkaného bílou barvou v křižovatce ulic Tylovo nábř. x Smetanovo nábř. x Havlíčkova x tř. Karla IV. x Tyršův most. Práce na úpravě dopravního režimu jsou naplánovány na tento týden.

Realizovaná úprava má zlepšit usměrnění dopravních proudů a přehlednost hvězdicové křižovatky.
17. 5. 2017

Úprava dopravního režimu v ul. Blahoslavova, Ječná a SNP

Dne 15.5.2017 byly zahájeny práce na úpravě dopravního režimu v ul. Blahoslavova, Ječná a SNP, a to svislým a vodorovným dopravním značením. Ul. Blahoslavova bude zjednosměrněna s možností průjezdu cyklistů v hlavním dopravním prostoru, v ul. Ječná proběhne úprava parkovacích stání.

Úpravy v dané lokalitě jsou realizovány na základě požadavku příslušné Komise místní samosprávy.
  1 2 3 4 5 6 7 8 9    Zobrazeno 1 20 (Celkem 161 záznamů)